Uudised

Minu esimene isekujundatud fotoraamat

Meie kõigi telefonides on fotosid erilistest hetkedest elus – lapse esimene sünnipäev, soojamaareis või näiteks kaunis päikeseloojang mere kaldal. Hea on neid hetki fotona endaga kaasas kanda, neid aeg ajalt vaadata ja naeratusega meenutada. Fotoraamat on lihtsaim viis oma mälestuste kaane vahele püüdmiseks ja lähedastega elu jagamiseks.

Kuidas aga ise endale fotoraamat kokku panna?

1. Sobiva fotoraamatu šablooni valimine

See on lihtsam kui sa arvata võid – vajuta PrintMeEasy fotoraamatu pealehel nupule “ALUSTA LOOMIST” või mine otse fotoraamatu šablooni valima.  Vali välja sobiva temaatikaga fotoraamatu šabloon. Soovitame šablooni valides alustada “kiire & lihtne” kategooriast, kus on 3 erinevat varianti, sest seal on kõige lihtsam oma esimest fotoraamatut kokku panna. Kujunduse redaktor on maksimaalselt lihtsustatud ning sisaldab minimaalselt lisafunktsioone.

Kui šabloon on välja valitud vali köite tüüp (kõva, pehme või spiraalköide). Soovitame kõvaköitega raamatut – sest see on valikust vastupidavaim, näeb välja nagu klassikaline raamat ning on meie tootevalikust populaarseim. Seejärel vali raamatu suurus ja paberi tüüp. Kõige populaarsemad raamatu mõõdud on 21x21cm ja 27x20cm, paberitüüp poolläikiv.

Sealt edasi vajuta nuppu “LOO FOTORAAMAT” ja hakka oma fotoraamatut kokku panema.

2. Vali välja fotod, mida ühes fotoraamatus kasutada soovid.

Kõikides šabloonides on minimaalne lehekülgede arv 24 ja maksimaalne 250. Lihtsa fotoraamatu kokku panemiseks piisab 25-40 fotost. Fotosid on võimalik korraga valida nii arvutist kui ka telefonist. Telefonist piltide lisamiseks  kiireim võimalus on skaneerida kaameraga arvuti ekraanile ilmuv QR-kood ja seejärel valida sobivad fotod välja.

3. Fotoraamatu redigeerimine

Kui soovid mõne foto suurust muuta, kustutada või paigutust reguleerida vajuta antud fotole ning tee soovitud muudatused. Pane tähele, et esimene laotus raamatus on esikaas ja tagakaas. Soovi korral saab fotoalbumit detailsemaks muuta lisades igale leheküljele teksti (nt: foto tegemise kuupäev või fotol olevate inimeste nimed). Sõltuvalt šabloonidest on kujundus redaktori võimalused erinevad. Kui valisid šablooni “kiire & lihtne” kategooriast on  võimalused lihtsustatud. Tehtud fotoraamatu võid salvestada iga hetk ja see on sulle hiljem kättesaadav oma projektide hulgast PrintMeEasy lehel.

4. Vaata tehtud fotoraamat üle.

Vaata igaks juhuks enne saatmist fotoraamat eelvaate funktsiooniga veelkord üle. Ning seejärel vajuta salvesta ja liigu kokkuvõtvasse etappi. Kui fotoraamatus ilmnevad mõned vead teavitab programm sellest automaatselt. Lõpetuseks kontrolli üle tellimuse detailid ja vali kas soovid fotoraamatut kinkepakendisse pakituna või ilma.

5. Fotoraamatu ostuprotsess

Sisesta oma andmed, vali sobivad tarne- ja maksetingimused ning soorita ost. Andmete sisestamisel saad salvestada mitu erinevat aadressit ja tellimuse vormistamisel valida sobivat. Sinu fotoraamatu tootmine koos saatmisega võtab aega 3-5 päeva. Fotoraamatu kokku panemine on lihtne ja pakub ilusaid mälestusi veel pikkadeks aastateks. Tee meeldejääv kingitus oma lähedasele – isale või emale, vanaemale või vanaisale, vennale või õele, või hoopis sõbrale või armsamale. Kingi kaanetäis mälestusi!

Alusta fotoraamatu koostamist siit.