Teenused

Etiketid, tootekleebised

Meie seadmed lubavad toota erinevat liiki kleebiseid. Paber-, vinüül-, polüpropüleen kleebised, mis on lamineeritud mati või läikiva laminaadiga. Kleebised võivad olla kas mõõtu lõigatud lehtedes või rullides. Vajadusel teostame toote kontuurlõikamist, andes sellele vajaliku vormi.

Paberkleebised

Kasutatakse kauba markeerimiseks, kleepimiseks kastidele ja muudel juhtudel, kui ei ole vaja suuremat niiskuskindlust. Trükitakse isekleepuvale paberile, tagant tehakse sisselõige, mis hõlbustab aluspaberi eemaldamist kleebiselt. Reeglina on paberkleebised kõige odavamad.

Vinüülkleebised.

Neid kasutatakse erinevate märkide, kauba- ja reklaametikettide valmistamisel. Samuti paigaldatakse vinüülkleebiseid autodele ja muudele sõidukitele. Lai valik erinevat värvi ja erineva faktuuriga kilesid suurendab nende kasutusvõimalusi. Vinüülkleebiseid võib kasutada sisekujundustrükis.

Polüpropüleen kleebised

Selliseid kleebiseid kasutatakse peamiselt suures koguses kaubakleebiste tootmiseks. Reeglina tellitakse rullis. Hästi sobivad kleepimiseks kanistritele, erinevale pakendile.

Palun saatke tellimused emailile info@abiprint.ee (kuni 15MB). Kui Teil on mahukad failid siis võite kasutada wetransfer.com suurte failide edastamiseks.

SOOVIN PAKKUMIST

[]
1 Step 1
Teenus
Nimi
Ettevõte
Telefon
E-post
Sõnum
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Kadri Karjatse
müügijuht
(+372) 520 0330
kadri@abiprint.ee