Firmast

Juba 15 aastat toodab Abiprint erinevaid trükiseid, pidevalt täiendades ja laiendades  valikut, investeerides parimasse trükitehnikasse.  Tänaseks hõlmavad meie teenused era- ja juriidiliste isikute võtmevajadusi: alates visiitkaartidest ja lõpetades laiformaat trükistega.

Meie spetsialiseerume laste õppematerjalide tootmisele ja fotoraamatute trükkimisele originaalsete kaantega, mille valmistamisel on kasutatud erinevaid materjale, suru- ja pimetrükki ning folgeerimist.

Lisaks laialdastele tehnilistele võimalustele pakume klientidele disaineri  teenuseid, kes mitte ainult ei toimeta ja ei valmista teie failid trükiks ette, vaid ka annab nõu formaadi, paberi jne valikul. Aitab luua firma- ja reklaamtooteid, sealhulgas firmakingitusi. Iga püsiklient saab säilitada meie serveris enda isiklikku trükifailide kogu, mis lubab vajadusel failid kohe üles leida.

Toonerkassettide täitmine ning kulumaterjalide müük printeritele on ka oluline valdkond meie tegevuses. Abiprindi kuller liigub Tallinnas tööpäeviti, toimetades kohale tellimusi ning vahetades toonerkassette printerites. Töötame toonerkassettide vahetusfondi süsteemi alusel ning saame kliendi esimesel nõudmisel vahetada operatiivselt tühja toonerkasseti välja.

Tunneme uhkust selle üle, et meie tööstiili hindab kõrgelt juba 2500 püsiklienti! Meie kliendid on kindlad, et nende tellimused täidetakse kõrgel professionaalsel tasemel ning tarnitakse õigeaegselt igasse Eesti ja Euroopa Liidu piirkonda.