Firmast

Abiprint OÜ on kaasaegne ning professionaalne personaliseeritud trükiteenuseid pakkuv ettevõte.  Meie trükiste esmaklassilist kvaliteeti, ettevõtte töökultuuri ning proffesionaalsust hindavad kõrgelt üle 3000 püsikliendi.

Rohkem kui 20 aastat tagasi avatud trükikoja eesmärk on olnud algusest peale pakkuda parimat trükikvaliteeti, mida võimaldab kõige kaasaegsem trükitehnika. Me usume, et usaldusväärsus on ettevõtluses oluline märksõna ning edu on alati seotud inimsuhetega. Meie kliendid on andnud tagasisidet, et meie teenuste puhul meeldib neile lihtsus ja selgus, “mida lubati, seda ka tehti”, “tulemused olid oodatust veelgi paremad!” Tänu usaldusväärsusele ning  professionaalsele  suhtumisele on kliendid meie teenuseid väga hinnanud.

Ekspordile orienteeritud ettevõtted vajavad müükide edendamiseks katalooge, brošüüre ning kleebistrükiseid.  Teistele klientidele on oluline meie ettevõtte võimekus trükkida raamatuid limiteeritud tiraazides. Raamatuid trükime kliendi poolt saadetud valmis failidest ning vajadusel redigeerime ning küljendame.  Säilitame kõik trükifailidmeie serverites, et vajadusel partii kiiresti jälle välja printida.

Meie täiendavaks spetsialiteediks on õppematerjalid lastele, sealhulgas õpiraskustega lastele. Selliste õppematerjalide koostamise võtmesõnad on lihtsus ja mugavus, et noortel oleks lihtne teavet omandada ning materjalidega mugav töötada. Selleks pakume spetsiaalset lamineeritud trükki, et tagada selliste materjalide pikk kasutusiga. Kliendi rahulolu huvides teeme test -trükkimise.

Maailm on kiires muutumises, samuti tehnoloogia. Abiprint OÜ on kaasa läinud digiajastu uute suundadega, kuid samal ajal edasi jäänud klientidele tuttavaks trükkiettevõtteks. Pole kahtlustki – kaunilt kujundatud värvilised trükised – olgu need raamatud, kataloogid või õppematerjalid – valmistavad alati rõõmu ning inspireerivad nii lapsi kui täiskasvanuid.

See on ka põhjus, miks Abiprint OÜ käivitas aasta tagasi fotoraamatute tellimiseks platvormi PrintMeEasy. Platvormil kasutajaks registreerides saab kiirelt ning mugavalt luua endale personaalse fotoraamatu, lõuendi või kalendri  ning selleks pole tarvis disaineri või küljendaja oskuseid.

Esimese tegutsemisaasta jooksul on PrintMeEasy bränd suure populaarsuse saavutanud ning areneb nüüd aktiivselt ka teistesse riikidesse.