Uudised

Ettevõtte tuvastamine ja firmastiili elemendid

Firmastiil pole mitte ainult brändi kaubamärk, vaid ka ettevõtte maine klientide silmis, mis nõuab pidevat kujundamist ja tugevdamist. Lihtsamalt öeldes: mida vähem hakkab klientidele silma miski teie ettevõttega seotu, seda harvem te ennast meelde tuletate ja seda halvem on teie konkurentsivõime.

Võimet ülejäänud turuosaliste hulgas silma paista soodustab mitmesuguste ettevõttesümbolitega trükitoodete aktiivne kasutamine. Millisteks variantideks need trükitooted jagatakse? Tutvume nendega ükshaaval.

  1. Dokumendikaustad Tõhus ja soliidne lahendus oluliste dokumentide,esitluste ja materjalide esitamiseks. Rõhutavad sündmuse erilisust, on mugavad säilitada ja võimaldavad tutvuda paberkandjal teabega.
  2. Firma logoga ümbrik  Ettevõtte firmastiili oluline atribuut, mis juhib tähelepanu firmastiili unikaalsusele. Esindab teie firmat postkastis.
  3. Märkmeplokid, liimplokid. Paberplokk märkmete jaoks koosneb küljelt või ülevalt kokkuliimitud paberilehtedest operatiivsete märkmete, meeldetuletuste ja üleskirjutuste jaoks. Hea ärisuveniir, mis tuletab teie firmat kaua meelde. Lisaks on see igapäevaelus tõeliselt praktiline!
  4. Kilest kontuurlõikega kleebised. Sobivad kaupade ja postisaadetiste markeerimiseks ning püsivad erinevatel pindadel hästi kinni. Võivad olla niiskuskindlad, peegelduvad, trükitud või värvilisest valmiskilest välja lõigatud. Palju variante!
  5. Isekopeeruvad blanketid. Populaarne lahendus vajaliku dokumentatsiooni täitmiseks mitmes eksemplaris. Kasutatakse laialdaselt kaubaveo töökäskude ja saatelehtede täitmiseks.
  6. Kalendrid. Tasku-, laua- ja seinakalendrid. Selle žanri klassika! Originaalse kujundusega teostatud ihaldatud kingitus tähistab vastastikuste suhete iga-aastast tsüklit.
  7. Ärikingitused. Šokolaadipakendid, kommihoidikud, kingituste pakkimise paber, parkimiskellad ja palju muud. Selle segmendi valik laieneb pidevalt!

 

Muidugi on ettevõtte firmastiili kõige tavalisem trükikandja visiitkaart ja igapäevases äritegevuses kasutatakse sageli katalooge, voldikuid ja buklette. Eraldi tasub nimetada näitustel kasutatavaid tarvikuid, kuid nendest mõnel teisel korral.

Aitame hea meelega teie ettevõtte mainet tõsta kvaliteetsete trükitoodete abil.