Close

Toonerite täitmine (-25%)

 

NB!! Toimub internetkampaania -25%. Kassettide täitmine kõigile OÜ Abiprint uutele klientidele 25% odavam!

Me soovitame taastatud kassette enamikele printeritele ning koopiamasinatele. Meid eristab eriline lähenemine. Spetsiaalse seadmete olemasolu võimaldab meil pakkuda nii valmistoodangut kui ka teenust kassettide taastamisel.

Toonerkassettide täitmine toimub meie töökojas aadressil Peterburi tee 57A. Meie laos on piisavas koguses täidetud kassette, et kiiresti rahuldada meie klientide soovid.

Kassettide hinnakiri

Hinnakirjas on toodud hinnad originaaltarvikutele, kassettide täitmisele ja analoogkassettidele. Kasseti täitmisel vahetatakse tasuta välja kõik kulunud osad. Tahmakassettide täitmine võtab aega 10-15 minutit ja soovi korral pakume seda teenust ka ootetööna.

NB! Otsi seadme mudeli või kasseti numbri järgi. 
Sisesta ainult numbrid (ilma tähtedeta) ja vajuta nupule Otsi


Meie poolt täidetud kassettidele kehtib garantii 3 aastat! Enamikel juhtudel toome kauba kohale ja seda tasuta. Püsiklientidele kehtib soodustus 15%.


Et muuta meie klientide elu võimalikult mugavaks, pakume teenust, mille oleme tinglikult nimetanud "Igikasseti" lahenduseks. Lahendusel on mitmeid plusse, näiteks:

  1. Teil pole enam vajadust osta orignaalkassette.
  2. kindel fikseeritud kasseti soodushind;
  3. reeglina toimetame kassetid kiiresti tasuta kohale.


Personaalse pakkumise saamiseks palun kirjutage meile.

 

Ligikaudu 80% kasutatavatest originaalkassettidest kuulub taastamisele ilma kvaliteedi kadudeta. Enamikel juhtudel peale kasutamist tühi kassett satub prügimäele. Parem aga kontakteeruge meiega ja me ostame Teie käest selle tühja kasseti või täidame Teie jaoks uuesti.

Kasseti täitmine vőrreldes uue kasseti ostuga on keskmiselt 50-70% odavam, aga trükikvaliteet on sama. Kasseti valmistamiseks kasutatavad materjalid on väga kahjulikud ümbritsevale keskkonnale, kusjuures kasseti põlemisel tekkiv tahm laguneb alles 300. aasta pärast. Kui soovite koos meiega säästa loodust, võtke meiega ühendust ja saate lisaks parima hinna ning kvaliteedi lahenduse.

Meil on kliendisõbralik lähenemine kassettide täitmisel:

- lahtudes kogemusest soovitame, kas on otstarbekam täita kassett vői osta uus kassett;

- et täidetud kasseti kvaliteet oleks võrreldav originaaliga, kasutame ainult kvaliteetseid toonereid ja tinte ning kaasaegsed seadmeid kassettide puhastamiseks ning täitmiseks;

- praktika näitab, et meie poolt täidetud kassetid teevad samapalju vői veel rohkemgi koopiaid, kui poest ostetud originaalkassetid;

- kvaliteedi kontrollimiseks testime kőiki täidetuid kassette, anname garantii ka viimasele koopiale;

Nii arvavad teadlased kassettide täitmisest:

”kassett, mis on kasutusel olnud kaks korda on kuni 20% parem keskkonnasäästlikkuse poolest, võrreldes kassetiga mis on saadetud HP`s taaskasutusprogrammi” (2002 LCA study by University of Kalmar, Sweden)

“ümbertöötlemise protsess säästab ligikaudu 2,5 kg. süsihappegaasi kasseti kohta, mis muidu eralduks atmosfääri uue tootmisel” 2008” (Remanufacutured vs. New Mono-Toner”study by. Dr. Hudai Kara Best Foot Forward/UK CRR

 

 

 

 

 

 

 

 

 +372 6 766 466