Close

Õppematerjalid lastele

 

Õppematerjal "ARENDAVAID ÕPPEMÄNGE JA KÕNEHARJUTUSI"  on mõeldud kasutamiseks nii lapsevanematele, õpetajatele, eripedagoogidele (ei vaja kasutaja poolt eriharidust) ja koosneb kahest osast:

 

a) „Mäng on maailm” mõeldud kasutamiseks 6 – 11 a. lastele, autismihaigetele lastele ja noortele, intellektipuudega noortele. 
b) „Arendame kõnet” on mõeldud kasutamiseks kõnepuudega lastele ja täiskasvanutele kõne taastamiseks.

Kasutamiseks koos pildivaramu sarja komplektidega A, B, C (mõõdus 105x148mm).

Õppematerjal on eesti keeles, (valmimisel venekeelne versioon).

Raamatus on 49 lk. + 18 mängunuppu. Hind 24,5 + 9%KM

 

A) Puu- ja köögiviljad, marjad 

Pildid mõõdus 148×210 (mõeldud grupitööks) hind 28.60 + 9%KM
Pildid mõõdus 105×148 (mõeldud individuaaltööks) hind 26.80 + 9%KM

 

B) Igapäevased objektid

Pildid mõõdus 148×210 (mõeldud grupitööks) hind 28.60 + 9%KM
Pildid mõõdus 105×148 (mõeldud individuaaltööks) hind 26.80 + 9%KM

 

C) Kodumasinad ja elektroonika

Pildid mõõdus 148×210 (mõeldud grupitööks) hind 28.60 + 9%KM
Pildid mõõdus 105×148 (mõeldud individuaaltööks) hind 26.80 + 9%KM

 

D) Igapäevased tegevused

Pildid mõõdus 148×210 (mõeldud grupitööks) hind 28.60 + 9%KM
Pildid mõõdus 105×148 (mõeldud individuaaltööks) hind 26.80 + 9%KM

 

Õppematerjalid

Eesti rahvustähpäevade sarjast VÄRVI ISE, VENE VASTLAD ja MUNADEPÜHAD koos kasutusmetoodikaga. Õppematerjali abil on võimalik anda visuaalset tuge jutust arusaamisel ja arendada erinevaid oskusi: Jutustamine; Sündmuste ja tegevuste järjestamine; Küsimuste esitamine ja vastamine; Vaatlemine, võrdlemine; Värvimine, kunsti meele arendamine; Vene vastla kommete (Maslenitsa ) tutvustamine lastel

VÄRVI ISE, VENE VASTLAD koos kasutusmetoodikaga

Hind 4.40 + 9%KM

VÄRVI ISE, MUNADEPÜHAD koos kasutusmetoodikaga

Hind 4.40 + 9%KM

 

Joonistame – kirjutame

Raamat õpetab kirjutama läbi joonistamise. Lähenedes kirjutamisele joonistamistehnika kaudu, tagab see mängulisema lähenemise kirjutamisoskuse õppimiseks ja arendamiseks. Antud materjali metoodiline kasutus on praktikas näidanud laste käekirja paranemist ja suurendanud laste huvi kirjutamise vastu.

Õppematerjal on saadaval ka venekeelsena.

Hind 11.94 + 9%KM

 

Töövihik “Joonistame - kirjutame”

Töövihik „Joonistame - kirjutame“, mis on lisa õppematerjalidele JOONISTAME-KIRJUTAME ja ÕPIME JOONISTAMA. Töövihik on abiks lapsele praktikas graafiliste jooniste täitmisel ja aitab paremini omandada kirjutamisoskust ja arendada iseseisvust õppeprotsessi käigus.

Õppematerjal on saadaval ka venekeelsena

Hind 4.60 + 9%KM

 

Õpime joonistama

Antud õppematerjal aitab lastel arendada joonistamistehnikat, mis aitab arendada lapse eneseväljendusoskust. Raamatus on kasutatud lihtsaid geomeetrilisi kujundeid, mille abil laps õpib tunnetama esemete proportsioone, nende asendeid ja liikumist. Läbi lihtsate kujundite omandavad lapsed kergelt vajalikud joonistamisvõtted. Paranenud joonistamisoskus arendab lapse fantaasiat ja soosib omaalgatuslikku loovtegevust.

Õppematerjal on saadaval ka venekeelsena.

Hind 13 + 9%KM

 

Õpperaamat “Mõtle, loe ja kirjuta I osa”

Esimene raamat on kahest osast koosneva harjutustiku “Mõtle, loe ja kirjuta” esimene osa ja keskendub peamiselt lugemistoimingu ehk lugemisoskuse arendamisele ning vaatlusoskusele. Materjalid on erinevas stiilis ja võtmes, nad on lihtsad ja valmis koheseks kasutamiseks.

Hind 11.80 + 9%KM

 

Õpperaamat “Mõtle, loe ja kirjuta II osa”

Teine raamat on kahest osast koosneva harjutustiku “Mõtle, loe ja kirjuta” teine osa. Harjutused sisaldavad materjali mõtlemise arendamiseks, ladusama lugemisoskuse treenimiseks ja kirjutamise harjutamiseks. Keskendume peamiselt kirjutamistoimingu ehk kirjutamisoskuse arendamisele ja vigade korrigeerimisele.

Hind 11.80 + 9%KM

 

Uudis õppematerjalid!

Toiduained

Valmistoidud

 

Väikese pankuri käsiraamat (Ettetellimisel!)

Kust raha tuli ja miks meil seda vaja on ning miks see on just selline on nagu on? Kust tuleb raha ema – isa rahakotti? Kuidas neil alati raha on, kui sinu rahakotis ammu tuul ulub? Mis on pank ja mida pank pakub? Miks on vaja tööl käia ja mis imeloom on tööturg? Raamatus on 149 lk + CD tööulesandega. Kasutamiseks inegreerituna erinevates 1. – 5. Klassi ainetundides (eesti keel, inglise keel, matemaatika, ajalugu, arvutiõpetus, loodusõpetus, kunstiõpetus, tööõpetus, ühiskonnaõpetus). Töölehed on eri raskusastmega, et iga väike pankur võiks nende hulgast leida just endale sobivatajatele ja lapsevanematele (lastele alates 6- st eluaastast).

Hind 29.8 + 9%KM

 

Meie pere toitub tervistavalt

Miks tuleb lastele juba varakult õpetada põhiteadmisi? Miks on ülekaalulisus meil üha suurenevaks probleemiks? Meie Pere toiduvalikutega seotud õppetegevused on esitatud õppemängudena, mida juhendaja saab kohandada vastavalt laste vanusele ja iseärasustele. Sisaldab 100 temaatilist pilti (mõõdus A7), mida saab täiendada pildivaramu komplektiga „Puu- ja köögiviljad, marjad“ ja 4 situatsioonipilti (mõõdus A2) Kasutamiseks õpetajatele ja lapsevanematele (lastele alates 6 –st eluaastast ja põhikooli I astmes).

Hind 48.6 + 9%km

 

 

 

Personaalse pakkumise saamiseks palun kirjutage meile.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 +372 6 766 466